Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Ілля Хочь: «Євреї зробили Чернівці світовим брендом…»

  • 7347
НАШ ЕКСКЛЮЗИВ / 

Скільки виїхало і скільки наразі проживає євреїв у Чернівцях? Чи є прояви ксенофобії та антисемітизму на Буковині? Чому чиновника ОДА Сергія Крупка потрібно було звільнити, а не обмежитися лише доганою за антисемітський вірш? Скільки євреїв були бургомістрами Чернівців?

 

Як нині діє благодійний Фонд «Хесед-Шушана» і чому цей Фонд може взагалі зникнути? Коли з’явиться у Чернівцях музей історії Голокосту? Чи покарали вандалів, які розмалювали у Чернівцях нацистською символікою пам’ятник жертвам гетто і чи задовольняє стан єврейського кладовища? 

 

Що собою являє єврейський скаутський рух? Чи існують суперечності в єврейському середовищі і чому для них є актуальним вислів «Там, де двоє євреїв, там троє Ізраїлів»? Чому в СРСР євреям потрібно було змінювати прізвища? Чи справді голова ізраїльського Кнесету – чернівчанин? Про улюблену поговірку свої мами і чи багато буковинців-українців знали ідиш...

 

На ці все ви отримаєте відповіді у відвертому ексклюзивному інтерв'ю з директором Чернівецького обласного благодійного фонду «Хесед-Шушана» Іллею Хочем, яке спеціально для порталу БукІнфо взяв тележурналіст В’ячеслав Хабайло.

 

 

Фото і відео - автора