У Стрию московського попа облили зеленкою: фотофакт

На жаль, влада досі не заборонила зв'язок РПЦ із "УПЦ" МП і це шкодить як самій "УПЦ" московського патріархату, так і самій владі. Почались випадки самосуду. На фото священник "УПЦ" МП із Стрия Володимир Мандзюк, якого обурені люди облили зеленкою. І це тільки початок.

З початку війни УПЦ "МП" досі не зробила ніяких реальних кроків на розрив із Московським патріархатом, бо її предстоятель - митрополит Онуфрій досі згадує московського патріарха Кіріла, як "велікого гаспадіна нашего". Їхній гаспадін неодноразово брехав із амвону про доблесні російські війська, благословляв їх і загалом всеціло підтримував режим Путіна і всі його імперські, кроваві амбіції.

В РПЦвУ (УПЦ МП) будуть брехати, що цей нещасний зі стрия постраждав за Христа, або віру православну, але це як мінімум маніпуляція. Він постраждав за російську православну церкву і за те що досі належить до неї. Не знаю всіх деталей, але судячи по зеленці, то певно казав щось таке, що місцевим не дуже довподоби.

Але найцікавіше навіть не це. Цей випадок в черговий раз показав глибину цинізму в московському патріархаті в Україні. В УПЦ МП коментуючи фото із зеленкою заявили, що не рф напала на Україну, не росіяни окупували Крим, а "почалась війна" бо в Україні безлад.

Голова місіонерського та видавничого відділів Мукачівської єпархії УПЦ МП, редактор єпархіального журналу

«Православний літопис», референт архієпископа Мукачівського і Ужгородського УПЦ МП та протоієрей Василій Юрина назвав причини війни Росії проти України: "В цій Державі давно не має права, закону, свободи, тому і сталася ця війна!".

Тобто "притісняли" московський патріархат і рф окупувала Крим? Я правильно зрозумів? Саме так РФ і виправдовує війну в Україні.

Священник УПЦ МП повністю повторив путінський погляд на Україну. Саме російські загарбники вважають, що в Україні безлад і владу захопили "Київська хунта" у 2014 і тому подібне.

А зараз Путін наводить порядок від "нацистів". Ймовірно "визволителів" і "наводителів законів і порядку" чекає і протоієрей УПЦ МП Василій Юрина. Інакше, як пояснити його слава?

Іван ПЕТРУЩАК, Фейсбук (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: