Прихожани Римо-католицького Кіцманського костелу  зустріли Воскресіння Христове

1 з 9

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Святкова Пасхальна літургія та освячення пасок відбувалися у кіцманському костелі Матері Божої Цариці зі супровідним співом вірян, молитвами та чудовій атмосфері. Храм прикрасили квітами та свічками. Прихожани у радісному передчутті Воскресіння Ісуса Христа. Особливу увагу у костелі привернула рукотворна інсталяція гробу Господнього. Кожен бажаючий міг помолитися біля нього і з чистими думками продовжити слухати службу Божу.

Як повідомляє кореспондентка БукІнфо, пізніше прихожани костелу спільно пройшлися приміщенням храму Хресною Ходою, яка символізує дорогу Ісуса Христа на Голгофу.

«Ми переживаємо одну із найважливіших урочистостей у нашому літургійному календарі. Кожного року, коли ми переживаємо Воскресіння Ісуса Христа, я згадую своїх прадідів, у яких на могилі написано «вірили у Воскресіння». У цьому показана вся правда і віра тих людей, а передусім воно є прикладом для мене і моїх дітей,» - виголосив вірянам ксьондз Євген Лаб'як.

Після служби відбулося довгоочікуване освячення пасхальних кошиків, які віряни поставили на визначене місце.

Приємний факт - у самому костелі всі віряни були у масках, користувалися антисептиками та дотримувалися необхідної соціальної дистанції.

 

4 квітня Великдень святкували римо-католики, вірмени, греко-католики і протестанти, які живуть за Григоріанським календарем.

Цьогоріч 4 квітня припадає Воскресіння Христове за Григоріанським і Вірменським календарями. 

Даяна ГРУБЕР, студентка ЧНУ ім.Ю.Федьковича
Фото авторки


Більше новин по темі:
Коментарі: