Поліція очікує прибуття в Умань на Рош га-Шана до 50 тисяч хасидів

Українська та ізраїльська поліція співпрацюють, аби гарантувати безпеку під час святкування іудейського Нового року біля могили цадика Нахмана. Минулого року більшість хасидів, які прямували до Умані, затримали на кордоні з Білоруссю

До Умані для святкування Рош га-Шана цього року можуть прибути близько 50 тисяч паломників-хасидів, повідомив у середу, 18 серпня, голова Національної поліції Ігор Клименко на зустрічі з послом Ізраїлю Міхаелем Бродським, пише DW.

"І зараз наше головне завдання - щоб гості почувалися в безпеці. У нас повна взаємодія з ізраїльськими поліцейськими, які разом із нами несуть службу в Умані. На всі події, які відбуватимуться, ми будемо дуже швидко та своєчасно реагувати", - сказав Клименко, йдеться у повідомленні пресслужби МВС. Голова Нацполіції додав, що наразі посилено присутність правоохоронців у аеропортах.

Міхаель Бродський своєю чергою відзначив налагоджену співпрацю між поліцейськими України та Ізраїлю, виходячи з досвіду попередніх років. "Поліцейські Ізраїлю приїжджають сюди для допомоги, але ми розуміємо, що на вас покладається вся відповідальність", - наголосив посол.

Щороку у вересні 80-тисячне українське місто Умань Черкаської області приймає тисячі паломників-хасидів з усього світу, які збираються на святкування іудейського Нового року (Рош га-Шана) біля могили свого духовного учителя цадика Нахмана. Минулого року попри епідемію коронавірусу, в Умані зібралися понад дві тисячі хасидів, ще тисячі вимагали пропустити їх в Україну на кордоні з Білоруссю. Цього року Рош га-Шана святкуватимуть 6-8 вересня.


Коментарі:
Більше новин по темі: