Громадська організація "Майдан" поскаржилася Зеленському на карантинні блокпости на Буковині та обмеження для заробітчан

ЗЕ, ПОЧУЙ, НЕ БЛЕФУЙ! /

Президенту України Володимиру Зеленському поскаржились на обмеження бізнесу, карантинні блокпости на Буковині й відсутність діалогу глави держави з місцевими органами влади.

Про це йдеться у листі Чернівецької обласної організації "Майдан" до президента України, пише molbuk.ua

Зокрема, представники організації у своєму листі вказали, що "будь-який силовий сценарій вирішення суспільних проблем між центральною та місцевою владою стане ганебною і, можливо, останньою сторінкою, в історії перебування Зеленського на посаді Президента України".

Крім того, "Майдан" вважає недопустимим підтримувати "навіть "найдосвідченішого" міністра в Уряді, якщо він перебирає на себе права, що йому не належать – ніхто не може бути одночасно поліціянтом, прокурором та суддею".

Окрім того, активісти вважають, що не слід "закривати очі" на окремі бізнеси та інше в умовах карантину:

"Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками і ніхто не може ... відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань (ст. 24 Конституції України). Стосується в першу чергу Московського патріархату в Україні", – йдеться у тексті звернення.

Зеленському поскаржились на карантинні блокпости на Буковині та обмеження для заробітчан

Разом з тим, "Майдан" вважає неприйнятним на державному рівні обмежувати виїзд громадян України за кордон для працевлаштування, адже "кожен має право на вільну працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він обирає або на яку вільно погоджується (ст. 43 Конституції України)".

"Зважайте на те, що ця велика спільнота наших громадян, яка працює закордоном є найбільшим інвестором економіки країни вже багато років поспіль", – йдеться у тексті листа.

Чернівецька обласна організація "Майдан" пропонує Зеленському "не зловживати суспільною напругою і провести першу у своїй каденції зустріч з мерами міст-обласних центрів та міст обласного підпорядкування".

Водночас "Майдан" пропонує звернути увагу Зеленському на дії та вчинки голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука.

"...який обмежує в'їзд-виїзд громадян, не скликає тривалий час комісію з НС, ігнорує думку депутатів обласної ради, самоусунувся від питань розвитку економіки області", – йдеться у звернення організації.


Більше новин по темі:
Коментарі: