10 день протестів людей в Атаках біля Хотина, а виконавча влада робить вигляд що нічого не відбувається, - Віталій Мельничук (ФОТО+ВІДЕО)

ЛЮДИ ОБУРЕНІ ЗНЕВАГОЮ /

Сьогодні 10 день протестів людей в Атаках біля Хотина... виконавча влада, робить вигляд що нічого не відбувається, (що саме по собі завершиться). Розумію що система координат максимального ігнорування проблем, яку продукує офіс Зеленського завдяки Осачуку вже більше пів року насаджується в Чернівецькій області.

Як заступник Голови обласної ради приїхав сьогодні поспілкуватися до протестуючих в селі Атаки (на відео моє спілкування).

Про це у Фейсбук повідомив заступник голови Чернівецької облради Віталій Мельничук.

Овучив свою позицію, щодо штучно створених непрофесіоналами та зловмисниками проблем при проведенні децентралізації та адмінреформи та те що не варто було Голові ОДА Сергію Осачуку особисто озвучувати місце розміщення центру укрупненого району, як то він зробив у Ломачинцях на Сокирянщині, щодо Кельменців...

Саме такого роду питання є прерогатива Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України

Такими непродуманими висловлюваннями Осачук справді спричинив акцію протесту в Атаках біля Хотина, на яку вже другий тиждень виходять сотні мешканців Хотинського району.

Проблему створив...Осачук, а до людей не приїхав...до тепер. Як кажуть хотинчани, якщо гора не йде до Магомеда,...

Люди хочуть справедливості..., очікують від влади спільного втрішення проблем, яких накопичилося дуже багато...

Теперішня влада вміє лише ігнорувати і зневажати всіх навколо. Не варто діяти Сергію Дмитровичу Осачуку таким хибним шляхом... буде фіаско, - пише у Фейсбук Віталій Мельничук.


Коментарі:
Більше новин по темі: