БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ   >>> 30 Серпня 2010

Вадим Заяць: "Кримські футболісти хотіли перемогти більше, аніж наші гравці"

У сьомому турі першості України (перша ліга) чернівецька «Буковина» поступилася у рідних стінах команді «Кримтеплиця» (Молодіжне). На післяматчевій прес – конференції головний тренер ФСК «Буковина» Вадим Заяць відповів на запитання представників місцевих ЗМІ. Вадим Григорович проаналізував дії своїх підопічних у матчі з кримським колективом.

"Коли пролунав фінальний свисток, то здалося, що життя зупинилося"

- Вадиме Григоровичу, дайте оцінку гри між буковинською та кримською командами …

- Коли пролунав фінальний свисток, то здалося, що життя зупинилося. Такі матчі програвати не можна. До зустрічі з «Кримтеплицею» я знав те, що виграє одна чи інша команда. Я усвідомлював, що буде з безліччю голевих моментів. А перемогу здобуте той, на чиєму боці буде удача. Сьогодні удача була на боці «Кримтеплиці». Кримські футболісти хотіли перемогти більше, аніж наші гравці. Зрештою, особливих претензій до своїх хлопців пред’явити не можу. На жаль, у нас не знайшлося лідерів, які б взяли гру на себе.

- Зрозуміло, що після поразки від «Кримтеплиці» буде проаналізовано помилки, яких припускалися гравці нашої команди…

- Після таких ігор відходити дуже важко. У нас, так би мовити, «на носі» важка зустріч із ПФК «Олександрія». Ми зробимо все можливе для того, щоби добре підготуватися до цього поєдинку. Скажу також, що зараз відбувається процес становлення колективу. Зрозуміло, що ми працюватимемо над помилками, яких припустилися у матчі з «Кримтеплицею». На жаль, ще раз хочу наголосити, що у лавах нашої команди не знайшлося виконавця, який би повів команду за собою. Лідер – це душа команди, його серце повинне битися до останнього патрону. У нас не було гравця, який прагнув, так би мовити, «померти», але перемогти.

"Відчуваю, що на нашому полі доведеться зупиняти м’яча   ... руками"

- Владислав Коробкін не зміг забити з одинадцятиметрової позначки. Чи відбудеться у команді зміна пенальтиста ?

- Я не хочу звинувачувати у поразці когось окремо. У мене є претензії до дій нашої команди у цілому. Мені також цікаво те, хто ж готує наш газон до ігор ? У нас найгірший газон в Україні. Це, напевно, підтвердить мій колега з «Кримтеплиці» Олександр Севідов. Я не шукаю виправдання. Просто скажу, що кожен повинен займатися своєю справою. Ми повернулися у Чернівці, а тут не можна поливати газон, бо виявляється, що вода занадто багато коштує. Ось і б’ємося ми на бетоні. Наша команда тренується у таких умовах, що я просто кажу: «Хлопці, я прошу Вас одне – підіть з поля живими та неушкодженими».

- Нещодавно президент ФСК «Буковина» Василь Орлецький зустрічався з представниками владних структур. До речі, на матчі «Буковина» - «Кримтеплиця» у VIP – ложі перебувало багато «пурців» - колишні губернатори, нинішні заступники керівника області … Чи можна найближчим часом очікувати на підтримку з боку нашої влади ?

- Так, зустріч відбулася. Однак, на жаль, поки що підтримку владних структур ми не відчуваємо. Багато питань щодо нашої команди ще не вирішені. Зокрема, де «Буковина» повинна тренуватися. Нам легше грати на виїзді. Коли ми займаємося у інших містах напередодні матчу, то отримаємо від роботи задоволення, бо працюємо на чудових газонах. Коли ми повернулися з Києва, то зрозуміли : «Нас тут ніхто не чекав». Ми повинні усвідомити, що «Буковина» грає у ПЕРШІЙ ЛІЗІ ! Я ж вимагаю від хлопців результату ! А де ж нам знайти пристойні умови для тренувань ?! Якщо б у нас була можливість, то усі матчі ми б грали на виїзді, бо там можна отримувати задоволення від футболу. Відчуваю, що незабаром на нашому полі доведеться зупиняти м’яча … руками.

БукІнфо (с)