БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ   >>> 13 Травня 2010

Василь Орлецький: «Призначивши головним тренером Вадима Зайця, ми вчинили правильно»

 На учорашній прес – конференції президент ФСК «Буковина» Василь Орлецький зазначив, що зараз заборгованостей перед футболістами клуб не має. Щодо підтримки «Буковини» владними структурами, то у президента нашого футбольного клубу вже відбулася розмова з головою Чернівецької державної адміністрації Михайлом Папієвим і мером Чернівців Миколою Федоруком. Вони сказали, що готові обговорювати подальшу долю ФСК «Буковина». «Я бачив, як хвилювалися на VIP-трибуні мер з губернатором. Всі хвилювалися за результат, а це вже є великий плюс. До речі, хочеться, щоби не лише коли центральна гра, на трибуни, зокрема. VIP, приходило стільки людей. Буває, що команді погано, і тоді підтримка вболівальників, можливо, ще важливіша, ніж коли все добре і ми виграємо», - переконаний Василь Григорович.

Не виключено, що після завершення сезону команду залишать окремі гравці. А ось пошук нових виконавців триває постійно. «На мою думку, у нас поки що немає рівноцінних замін. Якщо ми хочемо гідно виступати у першій лізі, то нам необхідно мати 18 сильних футболістів. Однак, цю проблему створили не ми. Тому, що селекція була проведена ще до мого приходу в клуб.

Сталося так, що всі були вже укомплектовані, одна «Буковина» не укомплектована, і команда бореться за вихід до першої ліги. Таке буває лише в цирку – починати виконувати завдання, коли команда не укомплектована. Тоді головним тренером був Олександр Єжаков. Слава Богу, що так сталося. А то могли взагалі все «завалити». Тоді були розмови, чому Зайця призначили, а не когось іншого. Я настоював на цьому, і вважаю, що ми вчинили правильно. Якби прийшла інша людина, навіть великий тренер, поки він розібрався би з командою, ми могли навіть одну гру програти і втратити позиції в боротьбі за вихід до І ліги. І та людина не взяла би на себе відповідальність, бо набирали команду і готували без нього. А Заяць був з командою весь підготовчий період.», - зауважив пан Орлецький.

БукІнфо (с)

(Далі буде)