БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ   >>> 13 Травня 2010

Василь Орлецький: "У матчі з "Бастіоном" буковинці повністю віддалися боротьбі"

 Цьогоріч чернівецька «Буковина» має у першості України стовідсотковий результат – 5 перемог у 5 матчах. Наші земляки впритул наблизилися до першої ліги. Учора представники буковинських ЗМІ отримали можливість поспілкуватися з президентом ФСК «Буковина» Василем Орлецьким і в.о. головного тренера чернівецького клубу Вадимом Зайцем.

У розмові з журналістами Василь Орлецький поділився враженнями від останніх двох ігор «Буковини». «В останніх двох турах ми зустрічалися зі своїми конкурентами – МФК «Миколаїв» і «Бастіон». У цих зустрічах наші футболісти зуміли здобути перемогу. До речі, одразу після завершення гри в Миколаєві, місцеві вболівальники казали, що буковинці грали краще за їхніх земляків. У зустрічі з «Бастіоном» буковинці повністю віддалися боротьбі. Зрозуміло, що гарної гри у цьому матчі не вийшло, бо обидві команди прагнули досягти прийнятного для себе результату. Я дуже радий від того, що перемогу святкувала «Буковина». Хочу подякувати тим чисельним уболівальникам, які завітали на стадіон 9 травня та підтримали футболістів «Буковини» у надважливому матчі з «Бастіоном». Дуже сподіваюся на те, що 23 травня матч із «Єдністю» з Плисок відвідає ще більше глядачів», - зазначив Василь Орлецький.

За словами пана Орлецького сталося так, що доводилося запрошувати нових гравців лише за кілька днів до початку офіційних матчів. Зокрема, Василь Григорович сказав: «Такий футболіст, як Роман Дорош значно підсилив гру команди. Після перших матчів за «Буковину» Роман, який мав проблеми з вагою, отримав велику порцію критики. Тепер же він став одним із лідерів чернівецької команди. Нещодавно у нашому колективі дебютував Денис Стоян. Першу гру за «Буковину» він провів у Миколаєві. Денис тривалий час виступав у вищій лізі. Я задоволений, що ці футболісти допомагають команді у важливий для неї момент».

 

БукІнфо (с)

 (Далі буде)