БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ   >>> 24 Березня 2010

26 березня БПА проводить засідання медіа-клубу на тему «Громада vs влада: тарифне протистояння... Серія Перша»

26 березня 2010 року «Буковинська партнерська агенція» проводить засідання медіа-клубу «Незалежний сектор» на тему «Громада vs влада: тарифне протистояння... Серія Перша». У розпал фінансово-економічної кризи 1 січня 2009 року рішенням Чернівецького міськвиконкому було запроваджено в дію так званий двоставковий тариф на теплопостачання. За ним кожне підприємство (незалежно від форми власності) окрім фактично спожитого тепла мусить платити підприємству – монополісту МКП «Чернівцітеплокомуненерго» 2,19-2,34 грн за кожний метр загальної площі будівлі.

Таким чином, порівняно з опалювальним періодом 2008 року оплата послуг теплопостачання для підприємств міста зросла у 3-4 рази!
Що це дало владі: фінансове оздоровлення комунальних підприємств? збільшення надходжень до бюджету? ефективне реформування галузі житлово-комунального господарства міста? стале функціонування теплопостачання?

Що це дало громаді: покращення якості надання послуг? сприяння розвитку підприємництва міста під час кризи? створення належних умов для своєчасних розрахунків за послуги теплопостачання підприємствами міста?

Обговорити проблеми «тарифного протистояння» запрошуються керівники підприємств, відповідальні представники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати, лідери громадських організацій, журналісти друкованих та електронних засобів масової інформації Чернівецької області.

***
Місце проведення: конференц-зал Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях», вулиця Ломоносова 2, 1 поверх, місто Чернівці. Початок засідання: п’ятниця, 26 березня 2010 року, 16:30 год.

 

БукІнфо (с)