БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ   >>> 18 Квiтня 2014

Оксана Продан стверджує, що не конфліктує з міською парторганізацією УДАРу

ЧИЇ ВУХА СТИРЧАТЬ? /

Народний депутат України від фракції УДАР Оксана Продан стверджує, що не має жодних конфліктів із чернівецькими однопартійцями, а з обласною партійною організацією УДАРу існує «чудова співпраця». Про це народна обраниця повідомила сьогодні під час прес-конференції, передає кореспондент БукІнфо.

За словами, Оксани Продан, жодної участі у роботі міської парторганізації УДАР вона не бере. Коментуючи питання журналістів щодо озвучених чернівецькими ударівцями 13 квітня заяв про грубе втручання в роботу організації, Продан зазначила: «Рекламу безкоштовну, крім своїх, ніхто не зробить. Завдяки тим заявам, сьогодні на мою прес-конференцію прийшло так багато журналістів».

Крім того, депутат повідомила, що має намір взяти участь у роботі чергової сесії Чернівецької міської ради: «Буду намагатися приїхати на чергову сесію Чернівецької міської ради. В проекті порядку денного чергової сесії нема жодного питання, яке б не стосувалося перерозподілу власності», - сказала Оксана Продан. Відповідаючи на питання журналістів, чому раніше не піднімала проблему перерозподілу власності у Чернівцях, депутат повідомила, що в часи правління Януковича піднімати проблеми, які, на той час, неможливо було розв’язати, вважала недоцільним.
 
Зазначимо, що прес-конференція Оксани Продан проходила не в офісі Чернівецької обласної організації партії УДАР, а в приміщенні по вулиці Заньковецької, яке, за словами депутата, їй надали друзі.

БукІнфо (с)