БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ШОУ-БІЗНЕС   >>> 5 Квiтня 2014

Буковинка Марія Яремчук переосмислила події в країні та хотіла змінити пісню для Євробачення

ОЙ, МАРІЧКО, МАРІЧКО... / 

 

Події на Майдані надихнули Марію Яремчук змінити пісню з якою вона поїде на Євробачення, але співачка змушена була підкоритися правилам конкурсу. Про це стало відомо у передачі "Світське життя" на телеканалі 1+1.

"Звичайно важко дивитися на будь-який аспект життя під ракурсом тих подій - все змінилось і дотепер здається, коли просинаєшся зранку, що це все сниться, - говорить співачка, і додає, - я дуже довго думала, переосмислювала свій виступ на Євробаченні і навіть хотіла змінити пісню, навіть з моральної точки зору не зовсім правильно співати веселу пісню, коли гинуть люди в країні, але проти статуту конкурсу не попреш, ми не могли порушити закон і пісня, яка була вибрана 21 грудня має звучати зі сцени Євробачення у травні".

Після перемоги Марії Яремчук у національному відборі багато зірок вважало цю перемогу не чесною, за словами співачки вона не ображається на колег.

"Ходила, наскільки я знаю, якась експертна комісія, щось перевіряла, але вони напевно нічого не знайшли за що зачепитися і навіть не революція зупинила. Чесно, схем ніяких придумано не було. Так само як і мої конкуренти, страшенно хотіли поїхати на Євробачення, вони звичайно вкладали багато надій, коштів", - сказала Марія Яремчук.