БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ   >>> 15 Жовтня 2013

З початку року на Буковині зареєстровано більш ніж 27 тисяч транспортних засобів та видано 22 тисячі водійських посвідчень

АВТОМОБІЛІЗАЦІЯ / 

З початку року в 6 центрах Чернівецької області, підпорядкованих ДАІ, які надають послуги, пов’язані з використанням автотранспорту видано 27 225 свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів. Крім того, 22 299 осіб отримали водійські посвідчення. Про це під час прес-конференції повідомив начальник відділу АТІ та ОРЕР УДАІ УМВС України в Чернівецькій області Григорій Нікорич.

За його словами, сьогодні процедура видачі та переоформлення водійських посвідчень є досить швидкою, бо нещодавно створені при ДАІ єдині центри з обслуговування громадян практично не відрізняються від європейських аналогів. Крім того, центри з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів УДАІ УМВС області можуть забезпечити будь-якого громадянина України чи то інформацією щодо його авто чи відповідних документів, або здійснити усі необхідні адміністративні послуги з оформлення та перереєстрації документів.

«У цьому основна відмінність Центрів від колишніх МРЕВ. Ціни за послуги є також нижчими. До прикладу, при перереєстрації транспортного засобу вже не сплачується ряд податків, обов’язкових в минулому», - повідомив Дмитро Марцинюк, інспектор відділу АТІ та ОРЕР УДАІ УМВС України в Чернівецькій області.

Речники зупинилися вартості найпопулярніших послуг, які надаються у центрах. Так, для реєстрації авто українського виробництва доведеться заплатити 485,63 гривні. Іноземна автівка обійдеться дорожче – 523 гривні 15 копійок. Перереєстрація авто вартуватиме майже 351 гривню за українського залізного коня та 388,15 гривень – за іноземного. Видача першого посвідчення водія обійдеться в 244 гривні, а заміна – 198.

БукІнфо (с)