БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРВОНА РУТА 2009   >>> 17 Вересня 2009

Організатори "Червоної рути" дали прес-конференцію (подробиці згодом)

Організатори "Червоної рути 2009" дали прес-конференцію у готелі "Буковина" для центральних і місцевих ЗМІ, які акредитовані на ХІ Фестивалі конкурсу. Якою буде цьогорічна "Червона рута" і чим вона відрізнятиметься від попередніх, як допомагає влада фестивалю і які заходи заслуговують на особливу увагу, хто пообіцяв на оргнанізацію конкурсу 1 мільйон гривень (та чому їх досі немає) і хто із поважних гостей відвідає галла-концерт гостей і переможців конкурсу у неділю, 20 вересня на стадіоні "Буковина" - про це все ви можете прочитати згодом на нашому сайті від кореспондентів БукІнфо.

Нагадаємо лише, що сьогодні, 17 вересня, у Літньому театрі проходять конкурси у жарі хіп-хоп, інструментальної музики, а пообідітакож своїм гострим мистецтвом чернівчан порадують довгоочікувані барди.

Увечері (приблизно о 19.00 год.) - на Центральній площі Чернівців - урочисте відкриття фестивалю, де з вітальним словом виступлять Міністр культури Василь Вовкун, губернатор Буковини Володимир Куліш та міський голова Чернівців Микола Федорук.

Подробиці згодом.

БукІнфо (с)

Фото Сергія Зарайського, УНІАН/БукІнфо (с)