БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ   >>> 1 Червня 2009

Війна продовжується: Губернатор Буковини Куліш звинувачує обласне КРУ в шантажі керівників підприємств

Голова Чернівецької облдержадміністрації Володимир Куліш відкинув звинувачення КРУ в нецільовому використанні коштів, виділених на ліквідацію наслідків повені. Водночас голова ОДА звинуватив окремих працівників Контрольно-ревізійного управління у шантажуванні керівників підприємств. Про це він заявив журналістам на традиційній "каві з губернатором".

За його словами, «наприклад, КРУ вважає заміну вікон і дверей у пошкоджених школах на металопластикові нецільовим використанням коштів. Але іншого способу підготувати заклади до початку навчального року просто не було». За словами Володимира Куліша, деякі з розпоряджень КРУ скасувала прокуратура.

«Я вже не кажу про те, що працівники КРУ просто шантажували керівників підприємств, – заявив Володимир Куліш. – Казали керівникам заплатити 10–20 тисяч гривень – і у мене є свідчення конкретних людей – щоби КРУ відчепилося. І люди платили. Сьогодні цей орган мав би стояти на сторожі державних інтересів, але цього не робить, натомість вступаючи в дискусію з адміністрацією».

Чернівецька область отримала з Державного бюджету 2008 року понад 800 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків повені. Перевірками КРУ виявлено нецільове використання п’яти мільйонів гривень під час виплат постраждалим і приблизно на таку ж суму фінансових зловживань при відновленні об’єктів.
 
 
ЗІК / БукІнфо (с)
 
Фото С.З. УНІАН