БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ   >>> 4 Сiчня 2012

Генерал міліції Харабара: Про злочини і політику, вибори мера і стосунки з міністром... (НАЙЦІКАВІШЕ ВІДЕО З ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ)

ЦЕ ТАКИ ЦІКАВО / 


4 січня начальник УМВС України в Чернівецькій області, генерал-майор міліції Микола Харабара у своєму відомчому приміщенні підбив підсумки року, що минув - 2011-го і поділився планами на майбутнє.  Крім цього він повідомив про останні резонансні справи, які розкрила буковинська міліція,  а також похвалився новим обладнанням на 7 мільйонів гривень, яке нещодавно отримала Чернівецька державтоінспекція.


Як повідомив головний міліціонер Буковини Микола Харабара, відтепер ДАІшники зможуть не лише фіксувати номери машин, але й "фейс" керманича та пасажира, не кажучи, що прилади розпізнаватимуть підроблені номери. Наразі їх встановлять на стаціонарних постах ДАІ. Згодом вони можуть з’явитися у найбільш аварійно небезпечних ділянках. 
 

Змушений був зізнатися пан генерал і в не дуже приємних речах. В минулому році на Буковині проти міліціонерів порушили 4 кримінальні справи. Всі вони пов’язані з хабарництвом. 

 

Звісно, не оминув головний міліціонер краю і політику і себе у цій нелегкій справі, відповідаючи на непросте запитання кореспондента БукІнфо про останні кадрові чутки та про те, чи буде Микола Дмитрович балатуватися на посаду мера Чернівців... Все-таки 2012-й, як не крути рік виборів. Владники кажуть, що "чесних". Міліція каже, що теж. Але, друзі, пожевемо - побачимо...

 

Отже, до вашої уваги - найцікавіше ВІДЕО з прес-конференції начальника буковинської міліції, любязно надане інформаційному порталу БукІнфо нашим другом, журналістом, а віднедавна ще й письменником, Анатолієм Томківим.

 

 

 

БукІнфо (с)