БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 21 Листопада 2020

Сьогодні буковинці вшанували сьому річницю Революції Гідності (ФОТО)

УКРАЇНА - ПОНАД ВСЕ! / 

Сім років тому українці вийшли на протест, щоб відстояти свій вибір і бачення майбутнього країни, в якій хотіли би жити.


У Чернівцях також була своя Революція Гідності. Небайдужі за своє майбутнє мешканці відстоювали право бути незалежними у своєму виборі та почутими владою. І ці дні рівно сім років тому, завдяки небайдужим громадянам, змінили вектор майбутнього всієї країни.

Сьогодні близько сотні чернівчан зібралося на Центральній площі, аби згадати, за що стояли та що виборювали тоді, сім років тому.

Серед учасників подій початку Революції Гідності в Чернівцях, був і Тарас Прокоп (на фото нижче - крайній справа), експерт з децентралізації та новообраний депутат Чернівецької міської ради від "Єдиної Альтернативи".

Він впевнений, що Майдан став переломним моментом розвитку України, оскільки завдяки цим подіям, вдалося здобути не тільки юридичну, але й фактичну незалежність та позбутися тягаря радянського минулого і вирвались з лещат агресора в особі Російської федерації.
 


Тарас Прокоп наголошує, якби в 2013 році небайдужі мешканці не повстали, то ситуація в країні була б в рази гірша. Проте, на думку новообраного депутата, теперішня ситуація в Чернівцях нічим не відрізняється від подій семирічної давнини.

Вже через тиждень, 29 листопада, чернівчани знову стануть перед вибором, в якому напрямку на наступні 5 років буде рухатися місто.

Пригадуючи події семирічної давнини та дійових осіб, які чинили опір волевиявленню чернівчан під час Революції Гідності, Тарас Прокоп наголошує: «Зараз ми в Чернівцях можемо спостерігати за тим, як проросійські політики, колишні представники Партії регіонів та теперішні прихильники ОПЗЖ хочуть повернутися до влади і продовжувати затягувати нас в минуле.
 


Пам'ятаю як в період протестів в Чернівцях, Міхайлішин робив все можливе, щоб не дати руху розвиватися. Натравлював правоохоронні органи на нас, під керівництво Папієва, плів інтриги, щоб розсварити учасників Майдану і пробував зупинити акції протесту, а коли зрозумів, що нічого йому не вийде, то просто втік з міста і ніхто його не міг довго знайти.

Згадайте те, як він останні роки майже не ходив на сесії міської ради і тільки перед виборами активізувався знову.

Вважаю, що зараз ми не можемо допустити повернення минулого і дозволити таким, як Міхайлішин - знову дати шанс бути при владі.»
 


Що ж, виглядає так, що відзначення Дня Гідності та Свободи у передтиждень другого туру виборів може стати знаковим для чернівчан у їхньому виборі на наступні 5 років.
 


Символічно, що два кандидати, які беруть участь у другому турі виборів, підтримували дві різні сторони під-час революції: один підтримував Віктора Януковича, а інший — учасників Революції Гідності.

«21 листопада 2013 року розпочалась Революція Гідності в Україні, і ми маємо шанс 29 листопада 2020 року завершити її у Чернівцях перемогою громади!», - наголошує новообраний депутат Чернівецької міської ради від «Єдиної Альтернативи» Тарас Прокоп.