БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 29 Вересня 2020

Вибори до Чернівецької міської територіальної громади можуть бути скасовані через позов Коровійської сільради

НЕВЖЕ? / 

 

Коровійська сільська рада звернулася з позовом до суду щодо оскарження постанови Центральної виборчої комісії №160 від 8 серпня 2020 року «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року» в частині призначення на 25 жовтня 2020 року перших виборів у Чернівецькій міській територіальні громаді.

На думку Коровійської сільської ради, оскаржувана постанова прийнята ЦВК з порушенням вимог Конституції України та положень Виборчого кодексу України, оскільки вона прямо порушує виборчі права членів територіальної громади села Коровія, а саме позбавляє обирати на чергових місцевих виборах депутатів Коровійської сільської ради та Коровійського сільського голову.

Окружний адміністративний суд міста Києва 23 вересня відкрив провадження у справі та призначив судовий розгляд на 19 жовтня 2020 року.

 

Нагадаємо, ухвалою Кабміну село Коровія Глибоцького району увійшло до складу майбутньої Чернівецької ОТГ. Коровія судилася з Кабміном, вимагаючи не приєднувати населений пункт до цієї громади.

 

Згідно з новим поділом на виборчі округи на місцевих виборах 25 жовтня, у Чернівцях буде шість виборчих округів. Село Коровія входить до територіальних меж виборчого округу №1.