БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 25 Вересня 2020

Буковинські свободівці пройшли реєстрацію у ТВК і тепер у відкритому спілкуванні з виборцями будуть переконувати вибирати Свободу

СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! /

Свободівці Чернівецької області практично по всіх радах, до яких готували списки кандидатів депутати та окремих кандидатів по мажоритарних округах зареєстровані у відповідних ТВК. Вже з 25 вересня після отримання посвідчень свободівські кандидати офіційно розпочнуть живе спілкування з виборцями.


На місцевих виборах у Чернівецькій області зареєстровані свободівські команди у відповідних ТВК до Чернівецької обласної ради, Чернівецької міської ради, всіх районів - Чернівецького, Вижницького та Дністровського. Також зареєстровані списки кандидатів до Кіцманської міської ради, Мамаївської сільської ради, Глибоцької селищної ради Чернівецького району, Вижницької міської та Берегометської селищної ради у Вижницькому районі, Кельменецької селищної ради в Дністровському районі.

Пройшли реєстрацію кандидати в депутати від ВО «Свобода» в Магальській сільській раді, Горішньошеровецькій сільській раді, Вікнянській сільській раді Чернівецького району, Вашківецькій міській раді, Усть-Путильській сільській раді, Селятинській сільській раді Вижницького району. Зареєстровані також від ВО"Свобода" кандидат на голову Кіцманської міської ради Леся Олійник та кандидат на голову Горішньошеровецької сільської ради Віталій Слипенюк.
 
 
В надскладних умовах жорсткої політичної конкуренції маємо зорієнтувати виборців в необхідності підтримки на виборах саме свободівців. Будемо переконувати мешканців громад області саме разом із свободівцями відновлювати життєзабезпечення територій, знаходити можливість займатися патріотичним вихованням дітей, підтримувати дрібний і середній бізнес, не допускати закриття медичних, освітніх закладів, зупиняти злочинне розкрадання бюджетних коштів, займатися реальним розвитком громад, із залученням професіоналів у різних галузях.
 
 

Важливо що впродовж останніх п’яти років і в Чернівецькій області свободівці відповідально діяли на місцях, займаючи активну громадянську позицію. Будемо спілкуватися з виборцями саме про нашу діяльність в багатьох громадах області та в обласній раді, значні практичні результати управління громадами Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького, де керують свободівські мери. Маємо показати виборцям, що лише свободівці, як представники державницької проукраїнської політичної сили, зможуть в радах по справжньому відстоювати інтереси виборців на місцях в Чернівцях, в кожній громаді області, по всій Україні.