БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 16 Вересня 2020

Міськрада вирішила: пільговий проїзд у чернівецьких тролейбусах відновлять 24 вересня

НОВИНИ З РАТУШІ* /


Сьогодні Чернівецька міська рада підтримала пропозицію депутата Віталія Михайлішина про поновлення пільгового проїзду у міському електротранспорті. Пільги у транспорті почнуть діяти після 24 вересня.

 

Безкоштовний проїзд для пільгових категорій чернівчан у тролейбусах був призупинений навесні, на самому початку карантину.

 

Обґрунтовуючи 16 вересня свою ініціативу поновити цей проїзд для пільговиків, Віталій Михайлішин нагадав: «Навесні ми керувалися карантинними нормами, сподівалися, що вірус незабаром відступить. Пройшло вже півроку, але хвороба не відступила. І наша країна, і весь світ шукають компромісні рішення – як жити під час карантину. Ми теж повинні почути людей».

 

 

Михайлішин зазначив, що відновлення пільгового проїзду у громадському транспорті дуже важливе для соціально незахищених верств населення і відповідно влада зобов’язана повернути пільги.

«Це питання дуже важливе для багатьох чернівчан. До мене особисто підходять люди і усі питають за пільгове перевезення. Треба надати можливості людям скористатись їхніми пільгами. Щоб вони їздили по своїм справам: в лікарні, по різним напрямкам. Тому я пропоную відновити пільговий поїзд з дотриманням всіх санітарних норм, щоб малозабезпечені, пенсіонери та інші пільгові категорії чернівчан мали можливість їздити туди, куди їм потрібно», - зазначив Віталій Михайлішин.
 

Депутати 28 голосами підтримали пропозицію Віталія Михайлішина.

У перспективі пільговий проїзд можуть відновити не тільки в електротранспорті, а також в маршрутках - якщо знайдуть кошти на компенсації перевізникам.

Під стінами міської ради, поки тривала сесія, зібрались кілька містянок. Вони з плакатами та зібраними підписами доводили: пільги на те і пільги, аби ними можна було користуватись згідно із Конституцією.

Секретар міськради Василь Продан зазначив, що пільговий проїзд буде діяти коли порядок відшкодування затвердять на засіданні виконкому. Тож орієнтовно з 24-25 вересня пільговий проїзд у громадському транспорті буде відновлений.

* На правах політичної реклами