БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 11 Вересня 2020

Другановський зі своїми "слугами" обіцяє чернівчанам мало не "золоті гори" на найближчі роки. Переконують, що це реально

АМБІТНО, А ЧИ РЕАЛЬНО? /


Сьогодні, 11 вересня, у тенісному клубі на вулиці Ольги Кобильнської команда обласного осередку політичної партії "Слуга народу" презентувала стратегію розвитку міста Чернівці, яку  представив голова обласної організації партії "Слуга Народу", кандидат на посаду Чернівецького міського голови Віталій Другановський, про це пише "Молодий буковинець".

  

Отже Другановський зі своїми "слугами", хоче у найближчі 5 років вивести Чернівці у топ-5 по "рівню комфортності життя"; припинити війну кланів, побороти корупцію в міській раді та організувати її ефективну роботу; збільшити туристичний потік в 10 разів за 5 років; розвивати сучасне технологічне виробництво та креативну економіку.

  

Слуги не обмежуються лише цим, а збудували плани й на 10 найближчих років в розвитку міста, зокрема повернути питну воду у крани чернівчан.

 

"Визначено топ-6 перспективних проектів для Чернівців, це те, що наша команда пропонує для розвитку міста", - розповів Віталій Другановський. Це такі проекти, як:


1. Відновлення історичного центру міста в рамках програми президента "Велика реконструкція": запланована реставрація мінімум 35 будівель та пам’яток архітектури у центральній частині; капітальний ремонт 85 км доріг та тротуарів у центрі Чернівців, відновлення фасадів будівель та ремонт аварійних балконів.
2. Будівництво об’їздної дороги (третьої та четвертої черги) Чернівців.
3. Набережна з рекреаційно-відпочинковою зоною біля річки Прут.
4. Три технохаби на місці закинутих промислових зон (облаштування як мінімум 15 тис. кВ. м. колишніх промислових будівель під потреби креативної ІТ-індустрії).
5. Реконструкція чернівецького міжнародного аеропорту імені Леоніда Каденюка.
6. Багатофункціональний спортивний комплекс (олімпійський басейн на 50 метрів та 15 доріжок; футбольні, баскетбольні, волейбольні, тенісні майданчики; тренажери, бігові доріжки) .
 
Нотуйте, друзі, нотуйте... Бо обіцянки мають звичку забуватися одразу після того, як до рук потрапляє омріяна влада...