БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 2 Вересня 2020

Потужний ривок: кандидат на мера Чернівців від "Слуги народу" Віталій Другановський фактично оголосив війну Продану

ПОЧИНАЄТЬСЯ СПЕКА /


Керівник Чернівецького обласного осередку партії "Слуга народу", якого у понеділок на позачергвовому з"їзді партії був офіційно висунутий на посаду міського голови Чернівців Віталій Другановський заявив, що юристи підготували позов до суду щодо скасування рішення Чернівецької міської ради про отримання містом Чернівці кредиту у 150 мільйонів гривень. 

 

Про це Другановський сьогодні повідомив на своїй сторінці у Facebook.


"Нагадаю, що 26 депутатів міської ради, під завершення своєї каденції, вирішили запам’ятатися чернівчанам на наступні п'ять років, повісивши на плечі громади міста виплату 300 млн гривень кредиту з відсотками. Десять років доводили місто до катастрофічного стану, а за 2 місяці до виборів вирішили врятувати?", – написав Другановський.

"Розумію, що нинішньому складу міської ради нема що втрачати! Але я не хочу, щоб ці кредитні гроші лягли ярмом на шиї чернівчан! Крім того, прийнявши це рішення, яке суперечить вимогам Бюджетного кодексу та прийняте з порушенням Регламенту роботи міської ради, депутати знехтували вимогами Закону України "Про органи місцевого самоврядування в Україні", – додав керівник осередку партії "Слуга народу".

Він додав, що у найкоротші терміни цей позов буде поданий до окружного адміністративного суду.

Раніше повідомлялося, що Чернівецька міська рада ухвалила рішення, згідно з яким місто візьме кредит у розмірі 150 мільйонів гривень на ремонт доріг.