БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 26 Серпня 2020

Не створивши нічого з обіцяних 500 тис. робочих місць, уряд в умовах карантину безальтернативно закриває працюючі підприємства, провокуючи на безробіття все більше людей, - депутат облради Гостюк

СЛУШНА ДУМКА /


Мій вчорашній виступ на тому, що мало бути позачерговою сесією Чернівецької обласної ради. Кабінет Міністрів України своєю постановою № 641 від 22.07.2020 р. заборонив роботу окремих суб’єктів підприємницької діяльності в так званій «червоній» зоні, а сьогодні своїм черговим рішенням ще більше посилив обмеження навіть для «зеленої» зони та продовжив карантин до листопада.

 

Така «турбота» КМУ про здоров’є людей повністю доб’є значну частину місцевого бізнесу. Не створивши нічого з обіцяних 500 тис.робочих місць, уряд безальтернативно закриває працюючі підприємства, провокує безробіття все більшої частини населення, - переконаний депутат Чернівецької облради Василь Гостюк. 

 

Людям потрібно мати гроші купити продукти, сезонний одяг, в першу чергу дитячий, платити за комунальні послуги, скоро почнеться опалювальний сезон...

 

Для забезпечення хоча б мінімальної підтримки населення засобами для існування, запропонував звернутись до уряду з вимогою поширити практику цивілізованих країн і поряд із запровадження заборон господарської діяльності, звільненням від сплати податків за час вимушеної зупинки, ПОЧАТИ СПЛАЧУВАТИ грошову компенсацію суб’єктам підприємницької діяльності, їх найманим працівникам за втрати у зв’язку із виконанням карантинних обмежень.

 

 

Постійні по суті каральні вимоги та заборони центральної влади на фоні критичної економічної ситуації більшості практично безробітного населення стають дедалі сильнішим дестабілізуючим фактором в державі, - додав Василь Гостюк.