БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 30 Липня 2020

Чому «нейрохірурги правоохоронних органів», як їх називає Осачук, не перевіряють зловживання Голови ОДА та його заступників?

ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ /


Від підполковника Володимира Романіци – начальника управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної Поліції України відповіді на депутатське звернення, щодо можливих протиправних дій окремих посадових осіб ОДА та КП «Дирекція з ОМСВТГ» до сих пір до мене не надійшло… Скоро два місяці.

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник голови обласної ради, свободівець Віталій Мельничук.


Ще 9 червня як депутат фракції ВО "Свобода" Чернівецької обласної ради звернувся до відповідних служб та органів НАБУ, Держаудитслужби, Нацполіції та Прокуратури, щодо незрозумілих затрат коштів обласного бюджету на ремонти в адмінприміщенні обласної ради та адміністрації. В зверненні зокрема йшлося й щодо дороговартісного ремонту (цілковиті затрати на які намагалися приховати, на що вказують наявні документи) кабінету 330 Першого заступника Голови ОДА.

Після поданого офіційного депутатського звернення з Прокуратури області та НАБУ повідомили, що ці можливі зловживання не в сфері їхньої компетенції. З Держаудитслужби повідомили що вони проводили ревізію КП «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» в січні-березні і згідно норм законодавства позапланові ревізії можуть проводити лише за дорученнями правоохоронних органів на підставі рішення суду.
 


Нацполіція одразу 10 червня скерувала моє депутатське звернення до Начальника управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області підполковнику поліції Володимиру Романіці. Повторно 30 червня керівництво Нацполіції повідомило, мене ще раз, що саме в управлінні стратегічних розслідувань в Чернівецькій області розглядатимуть моє депутатське звернення.

Вже 16 липня від іншого представника керівництва Національної поліції в Чернівецькій області отримав розширене повідомлення з тою ж інформацією, але чомусь з повторним їхнім зверненням до своєї структури - управління стратегічних розслідувань Департаменту стратегічних розслідувань Національної Поліції України.

Побачив 30 липня спільний брифінг Голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука та Начальника управління стратегічних розслідувань Департаменту стратегічних розслідувань Національної Поліції України Володимира Романіци. Одні одним дуже дякують за співпрацю у виявленні корупційних дій в ОДА, після затримання одного з керівників Департаменту Чернівецької ОДА на хабарі…
 

Чи можна після цього очікувати об’єктивну відповідь від підполковника Нацполіції Володимира Романіци, щодо поданих у моєму депутатському зверненні зловживань керівництва ОДА при проведенні ремонтних робіт в приміщенні адмінбудинку облради та адміністрації, та зокрема й в кабінеті 330 Першого Заступника Голови ОДА… Побачимо… Чекаємо!