БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 30 Липня 2020

"За такі випадки мені соромно. Хочеться червоніти, взяти його за барки", - Осачук про затримання на хабарі директора департаменту ОДА (+ НОВЕ ВІДЕО)

ПЕРШИЙ ПІШОВ... /


29 липня у Чернівецькій ОДА затримали одного з керівників департаменту ОДА за отримання неправомірної вигоди (як стало відомо БукІнфо, мове йде про керівника департаменту освіти ОДА).


Про це повідомили на брифінгу голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук та начальник управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, підполковник поліції Володимир Романіка.

На початку травня співробітники стратегічних розслідувань отримали інформацію про те, що керівник одного з департаментів ОДА вимагав неправомірну вигоду у сумі 10% "відкату" від суми укладених договорів. Було проведено операційну роботу і підтверджено факт.

Підприємець добровільно написав заяву про вимагання неправомірної вигоди.

"Керівників департаменту ОДА був затриманий у службовому кабінеті з неправомірною вигодою у сумі 800 доларів, хоча мав отримати тисячу доларів. А з часом сума мала бути більшою. ДБР зареєструвало кримінальне провадження вимагання посадової особи неправомірної вигоди" - повідомив начальник управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, підполковник поліції Володимир Романіка.
 
 
Керівника департаменту затримали. Він перебуває у СІЗО найближчим часом буде оголошено підозру і міру запобіжного заходу.

 

"За такі випадки мені соромно і хочеться червоніти... Хочеться взяти за барки і сказати йому: "Ти що, глухий? Я до кого говорив? Але поки-що не можу цього сказати, бо він (керівник департаменту) закритий..." , - додав на завершення брифінгу Сергій Осачук.