БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 30 Липня 2020

Депутат Бурега за відсутності Каспрука може стати заступником мера Чернівців

ЗНАЙОМІ ВСІ ОБЛИЧЧЯ /

У Чернівцях депутат міськради Юрій Бурега претендує на посаду заступника міського голови.


Як повідомляє МБ, про це Бурега повідомив у електронній декларації на сайті НАЗК, яку він подав як кандидат на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

У коментарі molbuk.ua Бурега підтвердив свої наміри стати заступником мера.

"Вчора подав декларацію. Була пропозиція декілька днів тому. Ця інформація правдива", – сказав депутат.

Він додав, що йдеться про вакантну посаду заступника міського голови, на якій раніше перебував Георгій Леонтій.

"Це посада, яку займав до свого звільнення Леонтій Георгій Георгійович. Вона чотири з половиною роки була вакантною. Це – питання житлово-комунального господарства, яке сьогодні, м’яко кажучи, кульгає в місті. Частину цих повноважень доручатимуть мені", – додав Юрій Бурега.

Депутат додав, що згідно з процедурою, надалі проект рішення про затвердження Буреги на посаді заступника міського голови мають розглянути депутати на черговій сесії міськради.

Як відомо, Юрій Бурега народився у 1967 році. Освіта вища. Тривалий час працював головою Садгірської районної в місті ради, а після її ліквідації був обраний депутатом міської ради від партії "Батьківщина". Після відставки міського голови Чернівців Олексія Каспрука у 2018 році Бурега мав намір очолити комунальне підприємство "Чернівецьке тролейбусне управління", проте це кадрове рішення заблокували у міністерстві інфраструктури. Згодом депутат очолив патронатний відділ Чернівецької міськради.

Наразі у Чернівецькій міськраді двоє осіб перебувають на посадах заступників міського голови — Володимир Середюк та Олександр Паскар.