БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 28 Липня 2020

Минулого року кошторис будівництва мосту в Маршинцях становив 220 млн гривень. Зараз він зріс до 350 млн. Чи є в правоохоронних органів запитання до чергової оборудки Чернівецької ОДА? - екс-нардеп Бурбак

ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, ВСЕ ПРОСТО! /


І що, так просто через запит в Інтернеті можно отримати дозвіл на «розпил» понад 350 млн гривень на будівництві мосту в Маршинцях Чернівецької області?

 

Обласна комісія з надзвичайних ситуацій своїм рішенням про рівень ситуації надала можливість освоїти чималі державні бюджетні кошти Чернівецькій ОДА без застосування процедури закупівлі послуг через систему Prozorro. Доля екс-керівника Укравтодору Новака ніц не навчила? Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав екс-депутат Верховної Ради Максим Бурбак.

 

Нагадаю, саме він забрав з цього об’єкту 100 млн гривень передбачених в Держбюджеті 2019 року. Я дуже хочу, щоб цей міст було збудовано, і приклав чимало зусиль для цього. Але вимагаю, щоб він був збудований якісно та за адекватні кошти. Минулого року кошторис будівництва становив 220 млн гривень. Зараз він суттєво зріс.

 

В мене багато запитань до цієї чергової оборудки Чернівецької ОДА. А в правоохоронних органів? - зазначив у Фейсбук екс-народний депутат.