БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 9 Липня 2020

Зеленського максимально «відгородили» від реальних проблем Буковини, – Каспрук (ВІДЕО)

ТАК І БУЛО / 

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук заявив, що його не запрошували на будь-які офіційні зустрічі за участю президента України Володимира Зеленського під час його візиту на Буковину 8 липня.

Про це Каспрук сказав у коментарі телеканалу ТВА, пише molbuk.ua

За словами посадовця, йому надійшло запрошення від голови ОДА для зустрічі та прощання з президентом поблизу літака.

"Фактично – мене по протоколу запросили на зустріч з президентом біля літака. І, щоб провести президента, побажати йому щасливої дороги", – повідомив мер Чернівців.

Каспрук розкритикував такі дії організатора робочої поїздки Зеленського – Чернівецьку ОДА.

"Зрозуміло, що голові Чернівецької ОДА треба було президенту показати якусь гарну картинку, зробити такий інформаційний "кокон". Щоби президент не бачив негативу. Щоб президент бачив тільки, як тут все чудово, як справляється адміністрація, і які в нас проблеми, та як їх адміністрація вирішує", – повідомив мер Чернівців.

Каспрук додав, що таким чином президента максимально "відгородили" від реального стану речей у області.

"Для мене, напевно, це нонсенс, коли президент, прибуваючи в обласний центр, ОДА зробила все, щоб він з міським головою не спілкувався. Я розумію, що я би говорив про ті проблеми, які не вирішуються, або які не можуть бути вирішені навмисне або ненавмисне представниками влади", – сказав міський голова Чернівців.

Водночас мер висловив вдячність Осачуку за те, що голова ОДА "на найвищому рівні провів цей візит президента".

"У президента залишились дуже гарні враження від Чернівців. Йому не розповіли, що різні громади, які на території області просто повстають і йдуть на акції протесту, тому що ОДА плює на них і не хоче з ними йти на діалог. Президента переконали, що це якісь проплачені люди. Насправді це дуже сумно, бо саме президент може втрутитися в цю ситуацію, президент може вирішити цю ситуацію", – додав Олексій Каспрук.