БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 4 Липня 2020

"У Раді орудують тіньові контрабандисти. Група Павлюка, наприклад", - Саакашвілі в ефірі 1+1 (ВIДЕО)

"ЩУПАЛЬЦЯ" ВЕДУТЬ ДО БУКОВИНИ? / 


Призначений президентом України Володимиром Зеленським главою Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі заявив про причетність нардепа "Слуги народу" Максима Павлюка до масштабних контрабандних схем. 
 
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Саакашвілі заявив у прямому ефірі програми "Право на владу".
 

"В українському парламенті орудує група тіньових контрабандистів... Це міжфракційна група ... Я їх знаю, на жаль, дуже добре, тому що вони починають все блокувати... Вони пошируюють плітки, вони замовляють статті, вони бігають уже по всіх органах... Група Павлюка, наприклад. Група Павлюка дуже інтенсивно цими речами займатися... є багато інших груп регіонального масштабу... Скажімо як є: Хоч куди тицьнеш, є якась група зацікавлених у status quo - на надрах сидить така ж група, на податкових схемах...", - розповів Саакашвілі. 

  

 

(Очевидно, що тут редакція Цензор.net сплутала нардепа від фракції "Слуга народу" Максима Павлюка з бізнесменом, вихідцем з Буковини Іллею Павлюком (на прозвисько "Курятник"), який займався виборчою кампанією СН на минулих парламентських виборах у Львівській і Чернівецькій областях і якого називають одним з впливових контрабандистів в Україні. Хоча ми також можемо помилятися і колеги мають більше інсайдерської інформації. До так званої "групи Павлюка" відносять всіх чотирьох нардепів мажоритарників від Чернівецької області (Лис. Заремський, Мазурашу та Божик), на висування яких від "Слуги народу" давав "добро" згаданий персонаж - БукІнфо)