БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 2 Липня 2020

Мельничук долає спробу посадовців ОДА заблокувати проведення сесії обласної ради. Він її скликає завтра на 12.00 год. (ДОКУМЕНТ)

СТАЄ СПЕКОТНО / 


Поки підозрюваний в отриманні хабара Іван Мунтян відсторонений ВАСУ від виконання обов´язків голови облради, а перша його заступниця Інга Маковецька проявляє "підозріло дивну" пасивність, заступник голови обласної ради свободівець Віталій Мельничук змушений власними потугами долати надмірне прагнення чиновників Чернівецької ОДА заблокувати та не допустити проведення сесії обласної ради, яка вже не збирається кілька місяців. Хоча сам голова облдержадміністрації стверджує протилежне.

 

І ось нарешті процес підготовки до проведення позачергової сесії Чернівецької обласної ради, за потребами змін до обласного бюджету завершився, - по це сьогодні вранці  у себе на сторінці у Фейсбук написав Віталій Мельничук.

  

Він також опублікував фото підписаного ним розпорядження про скликання на завтра, 3 липня 2020 року, з 12.00 38 позачергової сесії Чернівецької обласної ради. 

 

 

Тим часом, сьогодні на пресконференції, відповідаючи на запитання шеф-редактора газети "Час" Петра Кобевка щодо співпраці з підозрюваним в хабарі Іваном Мунтяном та звинувачень в блокування роботи обласної ради з боку керівництва Чернівецької ОДА, Сергій Осачук відповів наступне: "Підозрюваний (Мунтян) не є головою обласної ради. Тому ми працюємо з виконуючою обов"язки голови обласної ради. Ми мусимо мати добру співпрацю оскільки охоронці головного ресурсу нашої Буковини це, все ж таки, є депутати обласної ради. Бкз їхньої волі та їхнього бажання, без їхнього голосування і натискання на ту, або іншу кнопку - ми нічого не можемо зробити... Ми не можемо робити інших дії, окрім того, щоб шукати співпраці з обласною радою".

 

На уточнююче питання Петра Кобевка щодо повідомлень заступника голови облради Віталія Мельничука про перешкоди в проведенні сесії та відсутності співпраці ОДА з депутатським корпусом облради Сергій Осачук помітно занервував і продовжив: "Умовно кажучи, ми ще такі "солдати першого року служби", ми ще не такі політичні "діди", як вони. Тому я не знаю, як з таким управлінським та депутатським досвідом 5 років будувати і розвивати Буковину... а тут прийшли ті, хто робить це з новим натхненням і ми заважаємо? Тобто я вважаю, що ми можемо тільки допомогти тому, що іншого настрою у нас немає. Ну, а якщо є бажання кожного дня... не прожити день, щоб не плюнути... є така людина. Ну може є у неї така внутрішня потреба, може інше світосприйняття, життя якось складається. Можливо, просто прийшов, плюнув і пішов щасливий. Стерпимо і це, нічого страшного ".