БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 1 Липня 2020

У Чернівецькій області прикордонники затримали трьох буковинців, які мотодельтапланом переправляли до Румунії сигарети (ФОТО)

КОНТРА і БАНДА /


Сьогодні близько третьої ранку, в ході реалізації оперативної інформації офіцерами оперативних підрозділів Чернівецького прикордонного загону, на околиці населеного пункту Каплівка Хотинського району виявлено двох буковинців та затримано пілота мотодельтаплана. Останній якраз повернувся із-за кордону, куди літав скидати тютюнову контрабанду.


Зі слів чоловіка встановлено, що він громадянин України, адже документів не мав. Щодо двох інших, імовірних, спільників пілота, то ними виявилися місцеві мешканці.

Як повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону, за порушення кордону на пілота складено адміністративний протокол за ст. 204 КУпАП. Також за ст. 282 ККУ та ст. 334 ККУ поінформовано працівників Хотинського відділку Національної поліції та співробітників СВ УСБУ в Чернівецькій області.

Триває з’ясування всіх обставин правопорушення, на місці події проводяться слідчі дії.

Варто сказати, що кордон із Румунією й надалі залишається чималою спокусою для контрабандистів. Дедалі частіше правопорушники використовують нові шляхи для реалізації своїх задумів. А тому охоронцям кордону Чернівецького загону доводиться боротися як: з наземною, підземною, так і повітряною контрабандою.