БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 26 Лютого 2020

Справа Мунтяна: суд залишив запобіжний захід Кушніру у вигляді 5 мільйонів застави

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила у силі запобіжний захід у вигляді застави у понад 5 млн гривень підприємцю Юрію Кушніру з Чернівецької області, якого підозрюють у наданні хабаря голові Чернівецької облради Івану Мунтяну.

Про це повідомляє МБ з посиланням на прес-службу САП.

"Таким чином, Апеляційна палата ВАКС залишила в силі рішення суду першої інстанції, за яким до вказаної особи застосовано запобіжний захід у вигляді застави розміром 5 млн 44 тис. 800 гривень з покладенням процесуальних обов'язків", - йдеться в повідомленні.

Так, підприємець зобов’язаний з’являтися на виклик до детектива, прокурора чи суду; не відлучатися із міста Чернівці без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти про зміну свого місця проживання чи роботи; не спілкуватися з іншим підозрюваним у справі та зі свідками; здати на зберігання до Управління Державної міграційної служби у Чернівецькій області паспорти громадянина України для виїзду за кордон та носити електронний засіб контролю.

***

Раніше повідомлялося, що голові Чернівецької облради повідомлено про підозру у отриманні 180 тис. доларів хабара.

Слідство встановило, що у липні минулого року очільник Чернівецької облради висловив прохання одному із підприємців Чернівецької області надати йому неправомірну вигоду у сумі 400 тис. доларів за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу.

Суд обрав Мунтяну запобіжний захід у вигляді внесення застави розміром понад 10 мільйонів гривень.

Посадовець вніс повну суму застави, однак подав апеляційну скаргу на цю ухвалу суду.

Окрім того, суд вирішив не відстороняти Мунтяна від посади голови Чернівецької облради.