БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЗДОРОВ'Я   >>> 26 Лютого 2020

У Чернівцях з підозрою на коронавірус госпіталізовано двох пацієнтів, які приїхали з Італії

ТІЛЬКИ БЕЗ ПАНІКИ / 

Про це сьогодні на брифінгу повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук.


За її словами, наразі в інфекційне відділенні обласної лікарні госпіталізували осіб з підозрою на коронавірус.

"Вони всі мають історію подорожі: одна пацієнтка тривалий час перебувала в Італії, і в пацієнта було тривале перебування в Італії. Пацієнти знаходяться у дещо порушеному, але не критичному стані, ближчому, напевно, до середньо важкого. В обох пацієнтів діагностовано пневмонію. Якщо ми будемо говорити про стан, то у порівнянні з минулою добою, він покращився. Проводиться лікування", – сказала Поліщук.
 
Пряма мова Поліщук: "Наразі в обласній лікарні є два пацієнти, які мають історію тривалого перебування в Італії. Їхній стан дещо порушений, але не критичний, ближче до середньо важкого стану. І в жінки, про яку повідомлялося раніше, і у нового пацієнта - чоловіка діагностували пневмонію. Вони проходять лікування і порівняно з попередньою добою їхній стан покращується. Оскільки обоє пацієнтів перебували в Італії та могли контактувати із хворими на коронавірус, то їх аналізи відправили до Києва для перевірки", - сказала посадовець.

Деталі: Поліщук розповіла, що грип у пацієнтів не підтвердився.

Вона додала, що пацієнти адекватно реагують на лікування, і їхнє самопочуття покращилося.

Раніше повідомлялося, що в Чернівцях учора із підозрою на коронавірус госпіталізували жінку, яка повернулась із Італії.