БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 23 Лютого 2020

Корисливі дуети або доповнення в переліку «Брусницьких інвесторів» - хто програє від корупційних бізнес-планів на лікувальну установу в Кіцманському районі? (ВІДЕО)

ЗДРАВСТВУЙТЄ, ДЄДУШКА! /


Корисливі дуети або доповнення в переліку «Брусницьких інвесторів» - хто програє від корупційних бізнес-планів на лікувальну установу в Кіцманському районі? На Буковині гуде скандал з кількасоттисячним хабарем за передачу в оренду оздоровчого комплексу, в отриманні якого НАБУ підозрює голову Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна. Йому вже обрали запобіжний засіб - електронний браслет, понад 10 млн. гривень застави, обмеження в спілкуванні з деякими обласними депутатами та заборона виїзду за кордон.

 

Увага до санаторію "Брусниця" Кіцманського району і в правоохоронців, журналістів та активних громадян просто зашкалює. Разом з цим, в історії про бізнес на цілющій воді задіяні, причому давно, не лише фігуранти цього масштабного корупційного скандалу.

 

"Золота жила" у сфері оздоровлення та санаторного відпочинку приваблює не менш відомих осіб. Характерний момент для багатьох незаконних схем збагачення: фігуранти працюють парами. У версії НАБУ це поки-що чинний високий чиновник плюс бізнесмен. У версії громадськості, крім цієї парочки є ще одна - це колишній високий чиновник плюс інший бізнесмен.

 

Поки правоохоронці в суді доводять вину першого "дуету", інші двоє (не надто афішуючи свою співпрацю), за словами активістів, готуються розширювати рекреаційний бізнес, але вже приватний.

 

 

 

"Мунтян не поїхав на сніданок до Трампа. Не поїхав до Трампа і Олександр Фищук, якого возив Мунтян раніше. Колись вони дружили разом і були "нерозлийвода". Зараз брусницька вода розлила їх на два береги: Мунтяна прибило до Юрія Кушніра, а Фищук, який був разом зі Шведом, так і тримається його. Разом вони тримаються за санаторій "Брусниця", - написав у Фейсбук шеф-редактор газети "Час" Петро Кобевко.

 

Подробиці про відомих і не відомих фігурантів "брусницького скандалу" дивіться у сюжеті телеканалу ТВА у програмі "Наскрізь".