БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 24 Сiчня 2020

На Буковині виявили історичні цінності, які контрабандою вивозили до Великобританії (ФОТО)

КОНТРА і БАНДА / 
 

Сьогодні вночі прикордонники Чернівецького загону у взаємодії зі співробітниками СБУ та митниці запобігли спробі незаконного переміщення через державний кордон предметів старовини. Археологічні знахідки, які скоріше за все є культурним надбанням українців, вдалось виявити завдяки випереджувальній інформації співробітників оперативних підрозділів Західного регіонального управління.

 

Як повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону, приблизно 50 предметів археології виявили в автомобіль «Mercedes», на якому до Великобританії прямував 28-річний тернополянин через пункт пропуску «Порубне». Чоловік перевозив посилки серед яких й було виявлено ящики з артефактами.

 

Предмети були обгорнуті пінним поліетиленом й фольгою та добре упаковані у невеликі ящики. Відкривши останні прикордонники та митники виявили наконечники до стріл та списів, різноманітні ножі та інші предмети старовини.

  

На даний час предмети вилучено та передано на склад митниці. Очікується прибуття спеціаліста, який надасть експертну та вартісну оцінку даним предметам.