БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ   >>> 15 Сiчня 2020

Терористи захопили Чернівецький аеропорт: на Буковині СБУ провела спеціальні антитерористичні навчання

НАШ ЗАХИСТ / 

Сьогодні буковинські правоохоронці тренувалися швидко і злагоджено діяти в екстремальних ситуаціях на території міжнародного аеропорту імені Леоніда Каденюка. Відповідно до легенди на територію летовища проникла група з чотирьох «терористів».

 

Погрожуючи фізичною розправою над людьми, котрі перебувають там, та знищенням майнового комплексу аеропорту, «зловмисники» вимагали значну суму коштів та літак, який мав доправити їх до однієї з країн Близького Сходу. Для реалізації злочинного задуму один із «терористів» захопив заручників у літаку на злітній смузі, інший – в одному з приміщень аеровокзалу, ще один замінував підвальні шахти, а четвертий забарикадувався у начиненому вибухівкою службовому автомобілі.

 

Завдяки злагодженим і швидким діям усіх залучених до тренувань структур умовні «терористи» були затримані, муляжі саморобних вибухових пристроїв знешкоджені, а захоплені заручники звільнені.

 

 

Проведений координаційною групою АТЦ аналіз кожного з етапів тренувань показав ефективну міжвідомчу взаємодію та належний рівень готовності учасників тренувань до протидії терористично-диверсійним проявам в екстремальних умовах, - повідомляє прес-служба УСБУ.