БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЕКОНОМІКА   >>> 15 Сiчня 2020

Кабмін розподілив 32 млрд на будівництво і ремонт доріг. Серед них траса Н-03 «Житомир - Чернівці»

ТАКИ ДОЧЕКАЄМОСЯ? /


Кабінет міністрів затвердив перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році. Про це з посиланням на прес-службу прем'єра Олексія Гончарука повідомляє Бізнес-Цензор.

 

"Затвердили Дорожню стратегію на 2020 рік. Ремонти шматками повинні відійти в минуле. Замість них буде комплексне якісне дорожнє будівництво. Тільки на 2020 й рік в Дорожньому фонді закладено понад 66 млрд грн", - повідомив Гончарук. "З них на дороги 31,5 млрд грн - це бюджетні кошти. Плюс 20,5 млрд грн - кошти міжнародних організацій", - додав прем'єр. За словами Гончарука, уряд планує за рік побудувати і відремонтувати не менше 4 тисяч кілометрів доріг.


Як уточнили в прес-службі Міністерства інфраструктури, на сьогоднішньому засіданні Кабмін затвердив перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду держбюджету.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, в першу чергу передбачається виконання ремонтно-будівельних робіт на найбільш зруйнованих ділянках автомобільних доріг за основними маршрутами і продовження будівництва і ремонту об'єктів, роботи на яких розпочато в минулі роки. Зокрема до переліку доріг для ремонту увійшли: М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка (через Вінницю), Н-31 Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка, будівництво південного обходу Дніпра, Н-26 Чугуїв - Мілове (через Старобільськ), Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя, Н-14 Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв, Н-11 Дніпро - Миколаїв (через Кривий Ріг), Н-03 Житомир - Чернівці.

"У 2020 році з Дорожнього фонду буде направлено 31 млрд 528 млн 105 тис. грн на фінансування робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення. Урядом вже затверджений перелік таких об'єктів. Буде відновлено 1345 км доріг державного значення і 3711 метрів мостів ", - уточнив Криклій. Міністр зазначив, що крім доріг державного значення, будуть відновлюватися також і дороги місцевого і територіального значення.