БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 14 Грудня 2019

Чернівецька ОДА серед аутсайдерів, які не змогли витратити гроші на ремонт доріг з Дорожнього фонду

ПРИВІТ "ДЄДУШКЄ І МАЛЬЧІКУ" / 

Чернівецька ОДА опинилась у списку аутсайдерів, серед облдержадміністрацій, які не змогли використати майже 3 мільярда на ремонт доріг з Дорожнього фонду.

Про це повідомляє радник прем'єр-міністра України Юрій Голик на свуоїй сторінці у фейсбуці.

"Станом на 30 листопада із 13,7 млрд грн, що надійшли в облдержадміністрації з державного бюджету на ремонт доріг, використано тільки 10,9 млрд", - йдеться у дописі.

Він розповів, що згідно із законом про Дорожній фонд у цьому році в ОДА повинні надійти 14,6 млрд грн на ремонт і утримання обласних та сільських доріг. З них вже надійшло 13,7 млрд грн, транш 897 млн ​​грн буде ще в грудні.

"Здавалося б - ось воно, щастя. Гроші впали з неба, просто використовуй їх. Але ні. Наявність грошей - це не завжди якісні дороги. Потрібен ще менеджмент... На 30 листопада ОДА не використали 2,8 млрд грн на ремонт доріг, які їм надійшли з державного бюджету", - зазначив радник прем'єра.

Аутсайдери у використанні Дорожнього фонду - Чернівецька, Івано-Франківська, Житомирська і Донецька ОДА, які використали близько 45%.

Лідери - Хмельницька, Харківська та Дніпропетровська ОДА, які використали більше 95% Дорожнього фонду кожна.

Він також повідомив, що в уряді незабаром буде зроблена велика аналітика про використання ОДА Дорожнього фонду в цьому році. "І коротко опишемо, що їх чекає у році наступному, тому що вольниця і ямкові ремонти закінчилися", - резюмував Голик.