БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 7 Грудня 2019

На Буковині прикордонники завадили величезній групі сигаретних контрабандистів переправити до Румунії курива на суму понад 600 тисяч гривень

КОНТРА і БАНДА /


У Чернівецькій області прикордонники затримали двох буковинців причетних до контрабанди сигарет. Крім чоловіків охоронці кордону локалізували значну партію тютюну.

 

 

Випадок стався сьогодні вранці, 7 грудня, на ділянці відділу «Красноїльськ». Прикордонним нарядом від мобільного підрозділу типу «С» виявлено групу чоловіків. Невідомі в кількості 10-15 осіб рухалися в сторону кордону, подолавши загороджувальний паркан.

Як повідомили БукІнфо у пресслужбі Чернівецького прикордонного загону, за 300 метрів до кордону з Румунією, наряд здійснив спробу затримати «чужинців». З появою прикордонників правопорушники вдалися до втечі. Не зупинили їх й попереджувальні постріли у повітря. Не зважаючи на темну пору доби, охоронці кордону затримали двох втікачів, мешканців Сторожинецького району.

Слід зазначити, що пачкарі намагалися переправити 26 пакунків сигарет, а це близько 20 тисяч пачок тютюнових виробів. За попередньою оцінкою правопорушники втратили товару на понад 600 тисяч гривень. Виявлений тютюн доставлено до відділення «Фальків».

Наразі заходи зі встановлення кола осіб, причетних до даного правопорушення, тривають, а затриманим доведеться нести відповідальність за спробу порушення державного кордону та за порушення прикордонного режиму.