БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КОРДОН   >>> 23 Листопада 2019

Прикордоники Чернівецького загону на Прикарпатті пострілами затримали позашляховик, котрий намагалися нелегально ввезти в Україну (ФОТО)

ЗНОВУ ПОСТРІЛИ НА КОРДОНІ /


Прикордорнники Чернівецького загону на Прикарпатті пострілами затримали вантажівку на якій перевозили позашляховик. За попередньою інформацією, джип незаконно перетнув україно-румунський кордон.

 

Як повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону, сьогодні, 23 листопада, у Верховинському районі, Івано-Франківської області, в межах контрольованого прикордонного району, охоронцями кордону Чернівецького загону затримано вантажний автомобіль «ЗІЛ-131».

Останній перевозив на собі позашляховик іноземної реєстрації. Перш ніж зупинити транспортний засіб, прикордонникам довелося здійснити кілька попереджувальних пострілів у повітря. Адже, на законні вимоги зупинитися, водій не відреагував. Надалі вантажівка, української реєстрації, зупинилася.

В кабіні знаходилося троє осіб. Жодних документів, які посвідчують особу, у чоловіків не було, також документів на обидва автомобілі у них не виявилося. Згодом, від групи реагування, яка висунулась в сторону кордону, для його перевірки надійшла інформація, про виявлення слідів від автомобіля підвищеної прохідності, який перетнув кордон з Румунії в Україну.

Наразі громадяни та автомобілі затримані, тривають заходи із встановлення усіх обставин справи.

Варто сказати, що вантажівку вдалося затримати, за попередньою інформацією, яка надійшла дільничному інспектору прикордонної служби відділу «Шибени», що в свою чергу звело нанівець плани правопорушників.