БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  АРМІЯ   >>> 16 Листопада 2019

Військові комісаріати в шоці від армійських ініціатив “Слуг народу”: скасування призову до армії не відбудеться швидко

АРМІЯ - НЕ КЛОУНАДА /


Міністр оборони Андрій Загороднюк в ефірі одного з телеканалів повідомив, що держава рухається до того, щоб скасувати призов, проте на це потрібен буде час. “Позиція держави і моя персональна ціль – це скасувати призов. Ми рухаємося до професійної армії згідно зі стандартами НАТО, яка буде підготовленою і оснащеною”, – зазначив міністр.


При цьому він наголосив, що цей процес не може відбутися швидко, наприклад, упродовж року. Чернівецький військовий комісаріат звертає увагу мешканців області, що призов наразі триває та не буде скасований в найближчі кілька років.
 

Нагадаємо, депутатська фракція "Слуга народу" працює над законодавчою ініціативою щодо скасування призову на військову службу, який може реалізовуватися покроково. Про це журналістам у кулуарах парламенту розповів голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

  

"У нас є загальне бачення скасувати призов узагалі, коли виникне така можливість і фінансова, і, за спроможністю, по людях. Реалізувати це можна буде так: спочатку скоротити призов на 20% і замінити його на контрактну армію. Потім побачити, що у нас все нормально, що ми контролюємо процес, тоді скоротити ще на 20%. Тобто, таким покроковим шляхом дійти можна до 100%", - пояснив Арахамія.