БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КРИМІНАЛ   >>> 15 Листопада 2019

Представники кінологічних служб з усієї України приїхали на Буковину (ФОТО)

ФОРУМ ПЛЮС ЧОТИРИ ЛАПИ /


Упродовж двох днів, 14-го та 15-го листопада, на базі ГУНП в Чернівецькій області відбувається V міжвідомча конференція з розвитку службової кінології. Учасники конференції обмінюються досвідом, обговорюють актуальні питання кінологічної діяльності, налагоджують міжвідомчу співпрацю, визначають ефективні методи підготовки фахівців і службових собак, а також напрями подальшого розвитку служби.


Як повідомили БукІнфо у відділі комунікації ГУНП в Чернівецькій області, у міжвідомчій кінологічній конференції беруть участь приблизно 100 представників органів Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, кримінально-виконавчої та фіскальної служб, Служби безпеки України, Міжнародного аеропорту «Бориспіль», спеціалізованих закладів вищої освіти, Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, громадських організацій та ветеринари.

З привітальним словом до учасників конференції звернулося керівництво МВС, НПУ та обласного управління Нацполіції.
 


«За допомогою службових собак у нас сьогодні є можливість розшуку людей, пошуку вибухівки та наркотиків», – зазначив керівник Нацполіції в Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв. Також додав: «Впродовж десяти місяців 2019 року за участю працівників кінологічного центру ГУНП в Чернівецькій області, кожен 5-й злочин розкритий із залученням службових собак».
 


У перший день конференції її учасники розглянули проблемні моменти нормативно-правового забезпечення діяльності кінологічних підрозділів. Окрім цього, вперше приділено увагу питанням участі кінологів у підготовці та проведенні практичних тренувань у частині виконання заходів Стратегії деокупації Донбасу, запропонованої Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.
 


На базі тренінгового центру ГУНП в Чернівецькій області відбулися також практичні заняття з відпрацювання порядку і правил використання службових собак. Кінологи вдосконалювали свої навички, моделюючи різні ситуації, максимально наближені до реальних умов несення служби.
 


Кінологи спецпідрозділу «КОРД», вибухотехнічної та кінологічної служб, роти поліції особливого призначення, а також тренінгового центру ГУНП і патрульної поліції, під час показових виступів продемонстрували гостям вміння та можливості своїх службових собак.
 


Завтра, 15-го листопада, учасники конференції візьмуть участь в урочистому відкритті оновленого кінологічного центру, який за своїми характеристиками є одним з кращих в Україні.
 


Також відбудеться обговорення організації та порядку проведення наступного року масштабного міжвідомчого чемпіонату з багатоборства кінологів. У ньому змагатимуться кінологи зі своїми вихованцями усіх правоохоронних органів і силових структур України.
 


На завершення конференції її учасники отримають спеціальні сертифікати.