БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 14 Листопада 2019

У Годилові ритуальний салон використовував у рекламі надгробків фото співака Дантеса та російської ведучої Тіни Канделакі (ВІДЕО)

ВЄЧНАЯ ЖИЗНЬ / 


У Чернівецькій області салон, який надає ритуальні послуги, зобразив на надгробній плиті обличчя відомого українського артиста Володимира Дантеса. Про це йдеться у сюжеті новин "Вікна" на телеканалі "СТБ".


Зазначається, що днями Дантес на своїй Facebook-сторінці повідомив, що він "живий".

"Вважаю, що це пік популярності! У селі Годилів, це виїзд з Чернівців у бік кладовища, є один дуже підприємливий мій фанат. Він підтримує мене, як може", – написав співак.
 

Журналісти "Вікон" приїхали до Годилова та вирішили поспілкуватися із власниками цього салону. Як з’ясувалося, Дантес – не єдиний персонаж, чий портрет використали на надгробних рекламних плитах. Поряд – надгробки із обличчями Франца Йосифа, Володимира Висоцького, і навіть Тіни Канделакі.

 


Непривітна жінка у салоні почала сваритися із журналістами "Вікон" та попросила їх покинути територію. А пізніше на місце прибув і власник цього салону.

Він повідомив, що поняття не має, хто зображений на скандальній надгробній плиті. Мовляв, дизайнер "викачав" з інтернету кілька якісних портретів, які згодом вирішили зобразити на надгробних плитах.

 

 

Водночас, у сюжеті зазначається, що Володимир Дантес на камеру не коментує цей інцидент. Проте "Вікнам" стало відомо, що адвокат співака уже займається цією справою.
 

 

Раніше повідомлялося, що мати Кузьми Скрябіна поскаржилась на підприємця з Чернівців, який використав портрет співака на могильних плитах у своєму ритуальному салону. Прокуратура відкрила справу щодо цього бізнесмена.