БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 12 Листопада 2019

Тягнибок закликає українців тримати "наш національний земельний фронт"

ТАКА У НИХ ПОЗИЦІЯ / 

Бандити, які вирішили голосувати за розпродаж українських земель сільськогосподарського призначення, мають знати – земля, яку вони хочуть розпродати олігархам та чужинцям, горітиме в них під ногами. Про це 12 листопада 2019 року заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, виступаючи на протестній акції «Захистимо українську землю», організованій аграріями біля Верховної Ради. Про це повідомляє 
прес-служба партії ВО "Свобода". 

«Усі соцопитування показують – більше 2/3 українців виступають категорично проти дерибану української землі. Насправді в залі Верховної Ради сидять брехуни і шулери. Спочатку вони розповідали, що винесуть на референдум питання землі, потім – що проведуть парламентські слухання, але їхні господарі – і місцеві олігархи-латифундисти, і закордонні організації на кшталт фонду Сороса – націлені за безцінь скупити, розікрасти українську землю. Тому треба тиснути на тих бандитів. І те, що вони зняли сьогодні це питання з порядку денного, дало результат. Але ми маємо продовжувати тиснути на них, бо на завтра поставили першим у порядку денному питання ринку землі.

Що це означає – ухвалити в першому читанні? А далі що – вони референдум проводитимуть після того? Кого вони за дурнів вважають? Вони для себе вже вирішили землю роздерибанити. В держави лишилося всього-на-всього 26% земель сільгосппризначення – на них ці злодії й націлилися.
 


Треба створювати Державний земельний банк, що мав би скуповувати землю в українців, які мають паї й хочуть землю продати, потрібна реформа Земельного кадастру, потрібно провести справжню, правдиву оцінку землі. А держава має ту землю давати в оренду, навіть довгострокову, з правом родинного успадкування, українському селянинові-фермеру, який зможе на тій землі господарювати.

Хай знають ці «слуги народу» й ті, хто їм буде підголосовувати: земля в них горітиме під ногами, якщо вони проголосують за розпродаж землі! Ми, українці, маємо тримати наш національний земельний фронт, бо українська земля – це наша мати, а матір не продають. Слава Україні!».