БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЖИТІЄ МОЄ   >>> 5 Листопада 2019

У Чернівцях небайдужі люди врятували від смерті молодого знесиленого лебедя (ФОТО)

ПРИРОДА ВІДДЯЧИТЬ /


Лебедя врятували добрі небайдужі люди. Молодого птаха, знесиленого та перемерзлого, знайшов на березі Прута в околицях мікрорайону Гравітон Чернівчанин - Микола Турецький. Активісти платформи Українського Народного Дому в Чернівцях допомогли доставити лебедя до Чернівецької Державної лікарні ветеринарної медицини.


У лікарні лебедя оглянули та надали першу медичну допомогу – вкололи антибіотик й вітаміни, - написала у Фейсбук чернівецька активістка Тетяна Татарчук.

 

Лікар – Валерій Опанасович Допіряк зазначив: «Птах пізно народжений, тому не зміг полетіти з іншими. Він вкрай знесилений, перемерзлий й зневоднений, з бронхітом. Потребує догляду, здорового харчування й курсу антибіотиків. Тому в звичайних умовах вижити не зможе». До речі, здорове харчування для лебедів, наголосив лікар, це дрібно порізані овочі – буряк, морква, а також риба. Хліб їм давати не можна!

 

 

Дякуючи небайдужості та професіоналізму лікарів, зокрема Валерію Опанасовичу Допіряку, Ірині Добрюк та Денису Косован, лебедя разом із лелекою, якого в цей же день також знайшли на околицях міста й привезли у лікарню, забрала волонтерка Майя Фисюк до села Реваківці Кіцманського району в Клуб сімейного відпочинку «Буковинська Троя». Там же птахам буде надано належний догляд і потрібне лікування.
 


А чи знаєте Ви, що Лебідь — символ відродження, чистоти, цнотливості, гордої самотності, благородства, мудрості, пророчих здібностей, поезії й мужності, досконалості.