БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  АРМІЯ   >>> 8 Жовтня 2019

Заступник Яроша: Якщо Зеленський відведе війська, ми заведемо тисячі!

ГЕРОЯМ СЛАВА! /


Заступник командира Української добровольчої армії Андрій Гергерт заявив, що у разі відведення військ на Донбасі президентом Володимиром Зеленським добровольці займуть позиції ЗСУ.


Про це повідомляє Українська правда.

Зазначається, що Гергерт вимагає зустрічі з Володимиром Зеленським з цього приводу.

“Як головнокомандувач, президент, звичайно, може віддавати наказ про відвід, про демілітаризовану зону, а ми заявляємо: ми з війни не підемо. Там, де він відведе війська, ми зайдемо, заведемо тисячі осіб”, – зазначив Гергерт.

За його словами, через “добровольців” пройшло близько 20 тисяч осіб.

“Тільки через мій підрозділ пройшло кілька тисяч, оголошена мобілізація повна, ми жодного метра української землі не віддамо”, – зазначає він і додає, що Путін реалізує все, що запланував.

 
“Все, що хоче Путін, і той шлях, який він обрав, і ту тактику, яку він сьогодні вибрав, він її реалізує. Чим швидше президент Зеленський це зрозуміє, тим краще”, – застерігає Гергерт.

Він також хоче зустрітися із Зеленським, щоб швидше розпочати “переможні процеси в цій війні”.

Заступник Дмитра Яроша підкреслив, що перемоги можна досягти, тільки спираючись на свій народ, своє військо і своїх волонтерів.

За словами Гергерта, добровольці проти того, що “шепоче Путін”, оскільки “все, що він хоче, веде до розвалу нашої країни і її окупації”.

Про те, що не залишать Золоте у Луганській області заявили і ветерани, які перебувають у місті з 6 жовтня.

“Нас тут багато. Ми не залишимо селище і триматимемо оборону”, – йдеться у відеозверненні ветеранів, опублікованому у телеграм-каналі “Останній блокпост”.

Нагадаємо, міністр оборони Андрій Загороднюк та начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Руслан Хомчак з’їздили в місто Золоте на Луганщині, де заплановано процес розведення військ.