БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 2 Жовтня 2019

Депутати-свободівці ініціюють позачергову сесію Чернівецької облради щодо засудження так званої "формули Штайнмаєра", за якою запроваджується особливий статус Донбасу

ПОЗИЦІЯ БУКОВИНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ /


Депутати-свободівці ініціюють позачергову сесію Чернівецької обласної ради щодо недопустимості реалізації так званої формули Штайнмаєра, за якою, відповідно до «Мінських угод», запроваджується особливий статус Донбасу.

  

Депутати фракції ВО "Свобода" в Чернівецькій обласній раді зареєстрували офіційного листа з ініціативою проведення позачергової сесії Чернівецької обласної ради з розглядом питання реалізації Президентом та Верховною Радою України так званої формулу Штайнмаєра, за якою, відповідно до «Мінських угод», запроваджується особливий статус Донбасу.

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав заступник голови обласної ради, керівник обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук.

 

Він зазначає, що введення в дію закону про особливий статус Донбасу – стане однозначним сигналом "усім антиукраїнським силам в інших областях, що зброєю можна домогтися для себе «особливого статусу» і диктувати Україні свою волю".

 

За його словами, це також однозначний сигнал світові, що про долю України треба говорити з Москвою, а не з Києвом, це "прямий шлях до остаточної дезінтеграції України, це продовження війни на покоління й покоління з метою знищення нашої держави".


У зверненні, яке пропонується на розгляд позачергової сесії вимагається від Президента України та Верховної Ради України відійти від реалізації так званої формули Штайнмаєра, за якою, відповідно до «Мінських угод», запроваджується особливий статус Донбасу.