БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 2 Жовтня 2019

Ні капітуляції! Під офісом Зеленського розпочався протест. Активісти у Чернівцях збираються на Центральній площі (ФОТО+ВІДЕО)

ПРОТИ КАПІТУЛЯЦІЇ / 

У Чернівцях активісти збираються на акцію протесту проти погодження формули Штайнмаєра 
 
Люди підходять на Центральну площу міста. Збиратися на акцію протесту буковинців закликали активісти. Наталія Фрунзе, член виконавчого комітету Чернівецької міськради, на своїй сторінці у Фейсбук написала: “Формула Штайнмаєра" підписана і тепер парламент повинен проголосувати за нову редакцію закону про особливий статус Донбасу і дозволити проведення на окупованих територіях місцевих виборів, - пише ІА АСС.
 
Україна надає особливий режим місцевого самоврядування тим, хто нині становлять ОРДЛО, тим хто сьогодні вбиває наших патріотів. У мене запитання, за що загинули наші чоловіки, сини, дочки, батьки??? Друзі, збираємось на акцію протесту, щодо підписання формули Штайнмайера на Центральній площі!!! Підтягуйтесь!!!" - пише Наталія Фрунзе.
 
Збиратися на Центральній площі проти погодження формули Штайнмаєра закликав також Сергій Добржанський. Активіст каже, протестувальники уже на площі, але поки що їх небагато. Люди зібралися у центрі міста з українськими прапорами. "Ми зібрались на акцію протесту, проти підписання формули Штайнмайера! Ні-Капітуляції України!", - сказала у коментарі ІА АСС Наталія Фрунзе.
 
Фото: Наталії Фрунзе та Сергія Добржанського
 
Близько двох сотень активістів пікетують Офіс Президента у зв’язку з погодженням Україною у Мінську “формули Штайнмаєра”.

Серед учасників акції є представники “Нацкорпусу”, “Нацдружин” та Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

“На сьогодні ми бачимо чіткий курс до впровадження миру під впливом Російської Федерації… Я вам скажу як військовий — ми не дамо сьогоднішній українській владі жонглювати словами і здавати території так, як вони хочуть, здавати під начебто розведенням військ, під начебто особливим статусом ОРДЛО, під начебто “формулою Штайнмаєра”, яка повністю підлаштована під РФ, під окупанта”, – зазначив на початку акції керівник Центрального штабу Національного корпусу Родіон Кудряшов.

Активісти намалювали на білому полотні червоно-чорною фарбою “Ні капітуляції” та розгорнули його навпроти входу до будівлі ОП.

Всі входи в Офіс Президента охороняє Національна поліція. Працюють представники поліції діалогу.

Наразі обстановка під Офісом Президента спокійна.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський заявив, що Україна на лист спецпредставника від ОБСЄ Мартіна Сайдіка відповіла, що погоджує текст так званої “формули Штайнмаєра”. Вона полягає у варіанті врегулювання конфлікту на Донбасі шляхом надання спочатку тимчасового особливого статусу окремим територіям Донбасу, а потім — після доповіді представників ОБСЄ за підсумками виборів на непідконтрольній Україні території — надання постійного особливого статусу цим територіям.