БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 1 Жовтня 2019

ПОРОШЕНКО ГОТОВИЙ ЗАПЛАТИТИ ТРИ МІЛЬЙОНИ ІНФОРМАТОРУ: ЩО ЦІКАВИТЬ ЕКС-ПРЕЗИДЕНТА

ЦЕ ВЖЕ ЦІКАВО /


Петро Порошенко хоче купити інсайдерську інформацію про замах на життя і майно колишньої глави Нацбанку Валерія Гонтаревої. Він готовий розщедритися на 3 мільйони гривень для інформатора, який назве йому замовника і виконавців цих гучних кримінальних справ. Колишній президент написав про це у своєму "Фейсбук".

 

Петро Порошенко вважає, що розслідування справ, пов'язаних з ім'ям Валерії Гонтаревої, просувається дуже повільно. Тому він готовий підключитися і допомогти, "щоб не дати не дуже активному слідству ніяких шансів на бездіяльність".


Екс-президент вважає, що, знаючи про призначену суму винагороди, інформатор активніше захоче "здати" винних.
 

При цьому Петро Порошенко, який днями літав до Лондона, щоб поспілкуватися з Гонтаревою, називає все, що звалилося останнім часом на її голову, "помстою за її мужні і сильні реформаторські кроки на посаді глави НБУ".

 

"Звички її ворогів інакше, як бандитськими, не назвеш. Недруги Гонтаревої нині у фаворі. Думають, що Бога за бороду схопили. І впевнені, що заховають кінці в воду", - пише екс-президент.

 

 

Нагадаємо, сама Валерія Гонтарєва підозрює в підпалі свого будинку і замаху на її життя бізнесмена Ігоря Коломойського. Про це вона розповіла в інтерв'ю з журналісткою Сонею Кошкіною. Гонтарєва стверджує, що люди Коломойського загрожують їй вже протягом п'яти років.