БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини   >>> 16 Вересня 2019

Завтра чернівецькі лікарі розкажуть про симптоматику, лікування та профілактику лімфом. А пацієнти, які перемогли рак, поділяться власним досвідом боротьби з лімфомою

НЕ ВТРАЧАЙТЕ НАДІЮ! /


Під час брифінгу волонтери та лікарі розкажуть про симптоматику, лікування та профілактику лімфом. Пацієнти, які перемогли рак поділяться власним досвідом боротьби з лімфомою. Також у рамках соціального проекту «Рак – крупним планом» ми розкажемо про напрямки роботи, зокрема, щодо розробки пропозицій до регіональної та національної стратегій боротьби з раком. (в Україні, на відміну від розвинутих країн світу немає національної стратегії боротьби з раком).

  

Вересень – присвячений боротьбі з лімфомами. 
 
Лімфома - це пухлина з клітин імунної системи, різновид злоякісної пухлини, що вражає лімфатичну систему, яка складається з лімфатичних вузлів (невеликі закриті скупчення лімфоцитів), селезінки, вилочкової залози, кісткового мозку. Лімфома - це не одна хвороба, а група з понад 30-ти різних хвороб. Існують два головних типи пухлин імунної системи: лімфома Ходжкіна та неходжкінські лімфоми. Лімфоми - серйозне захворювання, прогресуюче з плином часу.

Сучасна практика дозволяє встановити, що лімфома виліковна в 80% випадків. Шанси хворих на одужання повністю залежать від точної та своєчасної діагностики.

Організатори запрошують представників ЗМІ на прес-конференцію 17 вересня, 13.00. Буковинський Медіа-центр «Belle Vue» (вул. Кобилянської, 2).
 

Учасники заходу:

 

Ілля Тащук – головний лікар обласного онкологічного диспансеру;

Олег Чорний – лікар-онколог, головний позаштатний онколог міського управління охорони здоров’я;
Іван Візнюк – лікар-анестезіолог онкодиспансеру;
Михайло Гнатюк – дитячий онколог, завідуючий відділенням онкогематології ДКЛ;
Тетяна Рибак – лікар-онколог поліклініки №1, поборола лімфому;
Юлія Громей – пацієнтка, діагноз – лімфома Ходжкіна;

Ольга Гердега – пацієнтка, хворіє на лімфому.

  

ОРГАНІЗАТОРИ: БО «Великі серця», лікарі, волонтери.
КООРДИНАТОР ПРОЕКТУ: Олександр КОРКОІЛ, 050-43-43-226, [email protected]